0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور بازی انفجار 2 مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  England Premier League
Chelsea FC
-
-
واتفورد
inprogress
۲۳:۳۰
ولورهمپتون
۰
۲
Arsenal FC
Finished
۲۱:۰۰
Norwich City
۰
۱
Brighton And Hove Albion
Finished
۱۶:۰۰
منچستریونایتد
۵
۲
بورنموث
Finished
۱۸:۳۰
Leicester City
۳
۰
Crystal Palace
Finished
۱۸:۳۰
  Germany DFB Pokal
Bayer 04 Leverkusen
-
-
بایرن مونیخ
inprogress
۲۲:۳۰
Bayer 04 Leverkusen
-
-
اينتراخت فرانكفورت
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Iran لیگ برتر خلیج فارس
پرسپولیس
۱
۰
شاهین بوشهر
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
ذوب آهن
۱
۴
پیکان
Finished
۲۰:۴۵
تراکتورسازی
۲
۰
صنعت نفت آبادان
Finished
۲۰:۱۵
  Spain LaLiga
Atletico Madrid
۳
۰
RCD Mallorca
Finished
۰۰:۳۰
Real Valladolid
-
-
Deportivo Alaves Sad
inprogress
۲۲:۰۰
RC Celta De Vigo
۱
۱
Real Betis Balompie
Finished
۱۹:۳۰
  Italy Serie A
US Sassuolo Calcio
-
-
US Lecce
Finished
۲۲:۰۰
یوونتوس
۴
۱
FC Torino
Finished
۱۹:۴۵
  Switzerland Super League
FC Basel 1893
۲
۰
Neuchatel Xamax Fcs
Finished
۲۰:۴۵
FC Zurich
-
-
Servette FC
inprogress
۲۳:۰۰
  Croatia 1. HNL
NK Lokomotiva Zagreb
-
-
NK Inter Zapresic
inprogress
۲۳:۳۵
NK Istra 1961
۲
۲
HNK Gorica
Finished
۲۱:۲۵
NK Varazdin
-
-
NK Slaven
inprogress
۲۳:۳۵
  Turkey Super Lig
Antalyaspor AS
-
-
Istanbul Basaksehir FK
inprogress
۲۲:۳۰
Fenerbahce
-
-
Goztepe SK
inprogress
۲۲:۳۰
MKE Ankaragucu
۱
۴
Alanyaspor
Finished
۲۰:۰۰
Yeni Malatyaspor
۰
۰
Genclerbirligi SK
Finished
۲۰:۰۰
  Greece Super League 1, Championship Round
OFI Kreta
-
-
PAOK Thessaloniki
inprogress
۲۳:۰۰
  Germany 3. Liga
FC Wurzburger Kickers
۲
۲
Hallescher FC
Finished
۱۶:۳۰
1 FC Kaiserslautern
۱
۰
FC Bayern Munich II
Finished
۱۶:۳۰
MSV Duisburg
۴
۰
SpVgg Unterhaching
Finished
۱۶:۳۰
SV Meppen 1912
۴
۳
Eintracht Braunschweig
Finished
۱۶:۳۰
TSV 1860 Munich
۰
۲
FC Ingolstadt 04
Finished
۱۶:۳۰
Chemnitzer FC
۴
۲
FC Hansa Rostock
Finished
۱۶:۳۰
SV Waldhof Mannheim 07
۰
۰
FSV Zwickau
Finished
۱۶:۳۰
Krefelder FC Uerdingen 05
۱
۱
FC Viktoria Cologne
Finished
۱۶:۳۰
FC Carl Zeiss Jena
۱
۰
SG Sonnenhof Grossaspach
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Magdeburg
۲
۲
SC Preussen 06 Munster
Finished
۱۶:۳۰
  Slovakia Superliga, Championship round
SK Slovan Bratislava
۴
۰
MFK Zemplin Michalovce
Finished
۲۰:۳۰
FC Dac 1904 Dunajska Streda
۲
۰
MSK Zilina
Finished
۲۰:۳۰
FC Spartak Trnava
۲
۰
MFK Ruzomberok
Finished
۲۰:۳۰
  England Championship
فولام
۱
۰
Birmingham City
Finished
۱۸:۳۰
Brentford FC
۳
۰
Wigan Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Bristol City
۰
۱
کاردیف
Finished
۱۸:۳۰
Blackburn Rovers
۱
۳
Leeds United
Finished
۱۸:۳۰
Huddersfield Town
۰
۰
Preston North End
Finished
۱۸:۳۰
Luton Town
۰
۵
Reading FC
Finished
۱۸:۳۰
Stoke City
۴
۰
Barnsley FC
Finished
۱۸:۳۰
Derby County
۱
۱
Nottingham Forest
Finished
۱۶:۰۰
  Lithuania A Lyga
Suduva Marijampole
۱
۰
FK Riteriai
Finished
۲۰:۳۰
  Latvia Virsliga
Riga FC
۳
۱
BFC Daugavpils
Finished
۱۹:۳۰
FK Rigas Futbola Skola
۱
۰
FK Jelgava
Finished
۲۱:۳۰
FK Ventspils
۲
۱
FK Liepaja
Finished
۱۷:۳۰
FK Ventspils
-
-
Valmiera FK
Cancelled
۱۸:۳۰
FK Rigas Futbola Skola
-
-
FK Spartaks Jurmala
Cancelled
۲۰:۳۰
  Spain LaLiga 2
UD Almeria
-
-
CD Tenerife
inprogress
۲۲:۰۰
CD Numancia
۱
۰
Extremadura UD
Finished
۱۹:۳۰
Racing De Santander
۱
۲
CF Elche
Finished
۱۹:۳۰
  Iceland Urvalsdeild
Valur Reykjavik
۱
۴
IA Akranes
Finished
۰۰:۳۰
KR Reykjavik
۲
۰
Vikingur Reykjavik
Finished
۲۱:۳۰
Grotta
۴
۴
HK Kopavogs
Finished
۱۸:۳۰
Fjolnir
۱
۲
Fylkir Reykjavik
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Amateur DFB Pokal, Women
VfL Wolfsburg
۳
۳
SGS Essen-Schonebeck 19/68
Finished
۱۹:۱۵
  Russia Premier League
FC Lokomotiv Moscow
-
-
PFC Sochi
inprogress
۲۲:۰۰
FC Dinamo Moscow
۰
۱
FC Arsenal Tula
Finished
۱۸:۰۰
FC Krylia Sovetov Samara
۰
۰
FK Rostov
Finished
۲۰:۰۰
Republican FC Akhmat Grozny
۰
۴
CSKA Moscow
Finished
۲۲:۰۰
FC Spartak Moscow
۲
۳
FC Tambov
Finished
۲۰:۰۰
  Austria Bundesliga, Relegation Round
FK Austria Wien
۱
۰
SV Mattersburg
Finished
۱۹:۳۰
Spusu Skn ST Polten
۲
۰
SCR Altach
Finished
۱۹:۳۰
WSG Tirol
۰
۰
FC Admira Wacker Modling
Finished
۱۹:۳۰
  Estonia Cup
FC Flora Tallinn
۲
۱
JK Narva Trans
Finished
۱۷:۳۰
  Japan J.League
Kashiwa Reysol
۰
۱
FC Tokyo
Finished
۱۴:۳۰
Shonan Bellmare
۰
۱
Vegalta Sendai
Finished
۱۴:۳۰
Vissel Kobe
۰
۳
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۵:۰۰
Shimizu S-Pulse
۱
۲
Nagoya Grampus
Finished
۱۳:۳۰
Yokohama FC
۱
۲
Hokkaido Consadole Sapporo
Finished
۱۳:۳۰
Gamba Osaka
۱
۲
Cerezo Osaka
Finished
۱۳:۳۰
Oita Trinita
۲
۰
Sagan Tosu
Finished
۱۴:۰۰
Kawasaki Frontale
۲
۱
Kashima Antlers
Finished
۱۴:۳۰
Urawa Red Diamonds
۰
۰
Yokohama F Marinos
Finished
۱۴:۳۰
Shimizu S-Pulse
-
-
Oita Trinita
Cancelled
۱۵:۳۰
Kashiwa Reysol
-
-
Nagoya Grampus
Cancelled
۱۶:۳۰
Kawasaki Frontale
-
-
Yokohama F Marinos
Cancelled
۱۶:۳۰
Vissel Kobe
-
-
FC Tokyo
Cancelled
۱۶:۳۰
  Faroe Islands Premier League
NSI Runavik
-
-
Eb/Streymur
inprogress
۲۲:۳۰
  Ukraine Premier League, Championship round
FC Dynamo Kiev
۲
۳
شاختار
Finished
۲۱:۰۰
  Turkey 1. Lig
Bursaspor
۱
۰
Altinordu FK
Finished
۲۱:۳۰
Menemen Belediye Spor
۴
۲
Adanaspor
Finished
۲۱:۳۰
  Norway Eliteserien
Valerenga IF
-
-
Aalesunds FK
inprogress
۲۳:۰۰
IK Start
۱
۱
Viking FK
Finished
۲۰:۳۰
  Japan J.League 2
Omiya Ardija
۲
۰
Thespakusatsu Gunma
Finished
۱۴:۳۰
Niigata Albirex
۳
۵
Zweigen Kanazawa
Finished
۱۳:۳۰
Matsumoto Yamaga FC
۱
۱
Ventforet Kofu
Finished
۱۳:۳۰
Mito Hollyhock
۰
۳
JEF United Ichihara Chiba
Finished
۱۴:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۴
۰
FC Ryukyu
Finished
۱۴:۳۰
Avispa Fukuoka
۱
۲
V-Varen Nagasaki
Finished
۱۴:۳۰
Tokushima Vortis
۱
۱
Kyoto Sanga FC
Finished
۱۴:۳۰
Mito Hollyhock
-
-
FC Ryukyu
Cancelled
۱۳:۳۰
JEF United Ichihara Chiba
-
-
Avispa Fukuoka
Cancelled
۱۳:۳۰
FC Machida Zelvia
-
-
V-Varen Nagasaki
Cancelled
۱۳:۳۰
Niigata Albirex
-
-
Thespakusatsu Gunma
Cancelled
۱۳:۳۰
Zweigen Kanazawa
-
-
Matsumoto Yamaga FC
Cancelled
۱۳:۳۰
Kyoto Sanga FC
-
-
Giravanz Kitakyushu
Cancelled
۱۳:۳۰
Montedio Yamagata
-
-
Jubilo Iwata
Cancelled
۱۴:۳۰
Fagiano Okayama
-
-
Tokyo Verdy
Cancelled
۱۴:۳۰
Tokushima Vortis
-
-
Omiya Ardija
Cancelled
۱۴:۳۰
FC Machida Zelvia
۰
۰
Montedio Yamagata
Finished
۱۴:۳۰
  Austria 2. Liga
Kapfenberger SV 1919
-
-
FC Wacker Innsbruck
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
SK Austria Klagenfurt
-
-
FC Juniors OO
inprogress
۲۲:۵۵
FC Dornbirn 1913
۰
۳
SV Lafnitz
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Liga 1, Championship round
Fotbal Club Fcsb
۱
۱
FC Botosani
Finished
۲۱:۳۰
  Denmark 2nd Division, Championship Group
Aarhus Fremad
۷
۰
BK Frem
Finished
۱۶:۳۰
Middelfart
۵
۰
Brønshøj BK
Finished
۱۵:۳۰
Jammerbugt FC
۰
۰
FC Helsingoer
Finished
۱۶:۳۰
Brabrand IF
۱
۰
Vanlose IF
Finished
۱۶:۳۰
AB Gladsaxe
۱
۱
HIK Hellerup
Finished
۱۶:۳۰
  Switzerland Challenge League
FC Wil 1900
-
-
SC Kriens
inprogress
۲۳:۰۰
FC Chiasso
۱
۱
FC Schaffhausen
Finished
۲۰:۴۵
  Korea Republic K-League 1
Ulsan Hyundai FC
۴
۱
Incheon United FC
Finished
۱۳:۳۰
Suwon Bluewings
۳
۳
FC Seoul
Finished
۱۵:۳۰
Gangwon FC
۲
۴
Busan I Park
Finished
۱۴:۳۰
  Korea Republic K-League 2
Jeonnam Dragons
۴
۰
Ansan Greeners FC
Finished
۱۳:۳۰
Seoul E-Land FC
۰
۳
Suwon FC
Finished
۱۴:۳۰
  Portugal Primeira Liga
Portimonense SC
-
-
Vitoria Guimaraes
inprogress
۲۲:۴۵
Vitoria Setubal
۲
۳
FC Pacos Ferreira
Finished
۲۰:۳۰
  Czech Republic FNL
FK Viktoria Zizkov
۰
۱
FC Sellier & Bellot Vlasim
Finished
۱۹:۳۰
FC Hradec Kralove
۱
۰
FK Usti Nad Labem
Finished
۱۹:۳۰
FK Slavoj Vysehrad
۲
۷
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۹:۳۰
FC Vysocina Jihlava
۳
۲
1.sk Prostejov
Finished
۱۹:۳۰
SK Lisen
۲
۳
FK Dukla Prague
Finished
۱۹:۳۰
  Simulated Reality League K-League 1 SRL
Ulsan Hyundai FC (SRL)
۴
۰
Incheon United FC (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Gangwon FC (SRL)
۲
۲
Busan I Park (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Suwon Bluewings (SRL)
۲
۰
FC Seoul (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
  Poland Ekstraklasa, Championship Round
KS Lechia Gdansk
-
-
KS Cracovia
inprogress
۲۲:۳۰
KKS Lech Poznan
۲
۱
Legia Warszawa
Finished
۲۰:۰۰
  Sweden Superettan
IK Brage
۰
۰
Halmstads BK
Finished
۲۰:۰۰
Umea FC
۰
۰
Osters IF
Finished
۱۷:۳۰
Dalkurd FF
۱
۲
Degerfors IF
Finished
۱۷:۳۰
Norrby IF
۲
۲
Ljungskile SK
Finished
۲۰:۰۰
Orgryte IS
۲
۱
AFC Eskilstuna
Finished
۲۰:۰۰
  Norway Toppserien, Women
Roea
۰
۱
Arna-Bjornar
Finished
۱۴:۰۰
Avaldsnes
۵
۲
Lyn
Finished
۱۵:۳۰
Sandviken
۳
۲
Valerenga IF
Finished
۱۶:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games
CF America
۲
۰
Deportivo Toluca FC
Finished
۰۶:۳۰
MKS Kluczbork
۳
۰
Ruch Zdzieszowice
Finished
۱۲:۳۰
SV Zulte Waregem
۲
۲
Cercle Brugge
Finished
۱۸:۳۰
USV Nestelbach
۵
۴
Gak 1902 Ii
Finished
۲۰:۳۰
FK Sloga Pozega
۴
۱
FK Borac Cacak
Finished
۲۰:۳۰
FK TSC Backa Topola
۱
۱
FK Indija
Finished
۲۱:۰۰
SV Hallwang
۳
۲
SAK 1914 Salzburg
Finished
۲۰:۳۰
DSG Zell
۳
۲
DSG Ferlach
Finished
۱۲:۳۰
Lokomotive Sofia
۱
۰
PFK Sportist Svoge
Finished
۱۲:۳۰
FK Blansko
۲
۰
MFK Vyskov
Finished
۱۳:۳۰
HNK Cibalia Vinkovci
۱
۲
NK Osijek II
Finished
۲۰:۳۰
ETO FC Gyor
۲
۱
Lipot SK
Finished
۱۳:۳۰
MFK Vranov Nad Toplou
۱
۱
FK Slavoj Trebisov
Finished
۱۳:۰۰
FC Borislav 2009
۳
۱
AFK Haskovo
Finished
۲۰:۰۰
Tigres Uanl
۰
۰
Mazatlan FC
Finished
۰۴:۳۰
لیون
۱
۰
OGC Nice
Finished
۲۱:۰۰
Sportivo Luqueno
-
-
12 de Octubre de Itaugua
بازی شروع نشده است
۰۴:۳۰
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
۴
۳
MFK Dolny Kubin
Finished
۱۳:۰۰
AKS Beskid Andrychow
۰
۰
MRKS Czechowice-Dziedzice
Finished
۱۳:۳۰
Mosonmagyarovar TE
۵
۰
Papai Perutz FC
Finished
۱۳:۳۰
FK Zeleziarne Podbrezova
-
-
Stc Salgotarjan
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
SV St Margarethen/ROS
-
-
ATUS Ferlach
Finished
۱۶:۰۰
Cerro Porteno
-
-
Nacional Asuncion
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
SV Spakenburg
-
-
Vv Maarssen
Finished
۱۷:۳۰
Brattvag
۱
۱
Levanger
Finished
۱۷:۳۰
Sv Deilinghofen-sundwig
۶
۱
Tus Neuenrade
Finished
۱۷:۴۵
FC Spartak-2 Moscow
-
-
FC Khimki
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Rotor Volgograd
۲
۱
FC Volgar Astrakhan
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Tsv Grafenstein Ii
-
-
Sv Haimburg Ii
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Schwarz Weiss Alstaden
۱
۷
Vfb Bottrop 1900
Finished
۱۹:۰۰
Strumska Slava
۳
۰
Kariana Erden
Finished
۱۹:۳۰
FK Rozova Dolina Kazanlak
۲
۰
FC Vereya
Finished
۱۹:۵۵
ND Gorica
-
-
HNK Orijent 1919
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FK Buducnost Banovici
۴
۰
FK Radnicki Lukavac
Finished
۲۰:۳۰
OFK Gradina Srebrenik
۰
۴
FK Tuzla City
Finished
۲۰:۳۰
TSV Grafenstein
-
-
Sv Haimburg
Finished
۲۱:۰۰
  Mongolia First League
Bch Lions
۲
۲
Khovd
Finished
۰۹:۰۰
  Slovakia Superliga, Relegation round
AS Trencin
۳
۲
SKF Sered
Finished
۲۰:۳۰
FK Senica
۰
۰
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
Finished
۲۰:۳۰
FC Nitra
۰
۲
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
Finished
۲۰:۳۰
  Simulated Reality League Copa America Knockout stage SRL
Brazil (SRL)
۳
۳
Chile (SRL)
Finished
۰۵:۳۰
Colombia (SRL)
۲
۰
Bolivia (SRL)
Finished
۰۲:۳۰
  Australia West State League Division 1,Reserve
Ashfield SC Reserves
۲
۲
Joondalup Utd FC
Finished
۰۹:۳۰
  Israel Premier League, Playoffs 1-6
Hapoel Beer Sheva FC
-
-
Hapoel Haifa FC
inprogress
۲۲:۱۵
Maccabi Haifa FC
-
-
Maccabi Tel Aviv FC
inprogress
۲۲:۳۰
Beitar Jerusalem FC
-
-
Hapoel Tel Aviv FC
inprogress
۲۲:۱۵
  Georgia Erovnuli Liga
FC Chikhura Sachkhere
۰
۲
FC Dila Gori
Finished
۱۸:۳۰
FC Telavi
۳
۱
FC Samtredia
Finished
۲۱:۳۰
  Finland Amateur 3 Division South 2
VJS
۲
۱
Japs/47
Finished
۱۹:۴۵
TiPS
۷
۲
Nurmijarven Jalkapalloseura 2
Finished
۱۹:۳۰
MPS/Atletico Malmi
۲
۰
Valtti
Finished
۱۶:۳۰
  USA NWSL Challenge Cup, Women
Utah Royals FC
۱
۰
SKY Blue FC
Finished
۲۱:۰۰
Washington Spirit
-
-
OL Reign
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
OL Reign
-
-
Washington Spirit
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Simulated Reality League Serie A SRL
Juventus Turin Srl
۲
۰
Torino Srl
Finished
۱۲:۳۰
Sassuolo Srl
۱
۰
Lecce Srl
Finished
۱۲:۳۰
Lazio Roma Srl
۱
۱
AC Milan Srl
Finished
۱۲:۳۰
  Sweden Damallsvenskan, Women
Eskilstuna United
۱
۱
Goteborg FC
Finished
۱۷:۳۰
Djurgardens IF Dff
۱
۱
Umea IK
Finished
۱۹:۳۰
Vaxjo Dff
۱
۱
IK Uppsala Fotboll
Finished
۱۷:۳۰
Kristianstads Dff
۰
۱
FC Rosengard
Finished
۱۸:۳۰
  Czech Republic 1. Liga, Europe League Qualification Playoffs
FK Mlada Boleslav
-
-
Bohemians Prague 1905
inprogress
۲۲:۳۰
  Bulgaria First Professional League, Championship Round
PFC Levski Sofia
۱
۲
PFC Slavia Sofia
Finished
۱۹:۳۰
  Finland Ykkonen
Ekenas Idrottsforening
۰
۰
Vaasan Palloseura
Finished
۱۷:۳۰
Mypa Myllykoski
۱
۲
AC Oulu
Finished
۱۸:۳۰
Musan Salama
۰
۲
AC Kajaani
Finished
۱۸:۳۰
SJK Akatemia
۰
۳
FC Ktp Kotka
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Ykkonen, Women
FC Sport Juniorit
۰
۰
VIFK
Finished
۱۶:۳۰
  Slovenia PrvaLiga
NK Rudar Velenje
-
-
NK Aluminij Kidricevo
inprogress
۲۲:۳۰
  Australia West State League Division 1
Ashfield SC
۱
۴
Joondalup United
Finished
۱۱:۳۰
Forrestfield United
-
-
Uwa Nedlands FC
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
  Simulated Reality League Premier League SRL
Manchester United Srl
۲
۰
AFC Bournemouth Srl
Finished
۱۳:۳۰
Wolverhampton Wanderers Srl
۲
۰
Arsenal FC Srl
Finished
۱۳:۳۰
Norwich City Srl
۴
۰
Brighton And Hove Albion Srl
Finished
۱۳:۳۰
Chelsea FC Srl
۳
۰
Watford FC Srl
Finished
۱۳:۳۰
Leicester City Srl
۲
۲
Crystal Palace Srl
Finished
۱۳:۳۰
  Poland I Liga
Stal Mielec
۱
۱
Odra Opole
Finished
۱۷:۴۰
Miedz Legnica
۲
۲
GKS Tychy
Finished
۱۵:۱۰
Warta Poznan
۱
۲
Puszcza Niepolomice
Finished
۲۰:۱۰
  Simulated Reality League 1. HNL SRL
NK Lokomotiva Zagreb Srl
۲
۰
NK Inter Zapresic Srl
Finished
۱۸:۳۰
NK Istra 1961 Srl
۲
۰
HNK Gorica Srl
Finished
۱۸:۳۰
NK Varazdin Srl
۱
۱
NK Slaven Srl
Finished
۱۸:۳۰
  Bulgaria Premier League, Women
Levski Chepintsi
۰
۱
Lokomotiv Stara Zagora
Finished
۱۹:۳۰
Etar Veliko Tarnovo
۱
۲
Paldin Plovdiv
Finished
۱۹:۳۰
  Mongolia Premier League
Fc Ulaanbaatar
۲
۲
Athletic 220
Finished
۱۲:۳۰
Anduud City
۰
۲
Khangarid
Finished
۱۶:۰۰
  Ukraine Amateur Championship
Odek Orziv
۱
۲
Epicentr Dunaivtsi
Finished
۱۹:۳۰
  Greece Super League 1, Relegation Round
Asteras Tripolis
۴
۰
Volos Nps
Finished
۲۰:۴۵
  Moldova Divizia Nationala
FC Sfintul Gheorghe
۵
۱
FC Codru Lozova
Finished
۱۹:۳۰
FC Milsami
-
-
CS Petrocub Hincesti
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Croatia First League Women
Znk Dinamo
۷
۰
Znk Neretva
Finished
۲۰:۳۰
Viktorija
۳
۰
Znk Katarina Zrinski
Finished
۲۱:۰۰
  Denmark Superligaen, Relegation round, Group 1
Sonderjyske
۱
۱
Odense Boldklub
Finished
۲۰:۳۰
Silkeborg IF
۲
۰
Lyngby BK
Finished
۱۷:۰۰
  Poland Ekstraklasa, Relegation Round
Rakow Czestochowa
۱
۲
Kghm Zaglebie Lubin
Finished
۱۷:۳۰
  Lithuania II Lyga Vakaru
FK Atlantas Klaipeda
۲
۱
FK Babrungas Plunge
Finished
۱۳:۳۰
FK Rosa
۰
۶
SSPC Radviliskis
Finished
۱۶:۳۰
  Estonia II Liiga Louna/Lääs
Paide Linnameeskond III
۳
۰
Viljandi JK Tulevik II
Finished
۱۳:۳۰
  Estonia II Liiga Ida/Põhi
Jogeva SK Noorus 96
۱
۰
Tartu JK Welco II
Finished
۱۲:۳۰
  Poland II Liga
Elana Torun
-
-
GKS Katowice
inprogress
۲۲:۳۸
  Simulated Reality League Russia Premier League SRL
FC Lokomotiv Moscow Srl
۲
۰
FC Sochi Srl
Finished
۰۹:۳۰
FC Spartak Moscow Srl
۲
۲
FC Tambow Srl
Finished
۰۹:۳۰
FC Akhmat Grozny Srl
۰
۰
CSKA Moscow Srl
Finished
۰۹:۳۰
FC Krylia Sovetov Samara Srl
۲
۳
FC Rostov Srl
Finished
۰۹:۳۰
FC Dinamo Moscow Srl
۱
۱
FC Arsenal Tula Srl
Finished
۰۹:۳۰
  Ukraine Premier League, Relegation round
FC Mariupol
-
-
FC Karpaty Lviv
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Ukraine Vyscha League Zaporizhya Region
Fc Zaporizhya
-
-
FC Berdyansk
inprogress
۱۸:۳۰
Agrokom 1990 Pology
-
-
Melitopolskaya Chereshnya
inprogress
۱۸:۳۰
Tavriya-Skif Rozdol
۲
۰
Portovik Mariupol
Finished
۱۸:۳۰
  Denmark 1st Division
Vendsyssel FF
۰
۱
BK Fremad Amager
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 1st Division
Hamarkameratene
-
-
Stjordals/Blink
Cancelled
۱۸:۰۰
  Ukraine Vyscha League Kiev Region
Berkut Legion
۰
۳
Askaniya-flora
Finished
۱۸:۳۰
Desna Pogreby
۱
۰
Dengoff Denyhivka
Finished
۱۸:۳۰
FC Mezhyhiria
۵
۱
Yunior Makariv
Finished
۱۸:۳۰
Kudrivka Irpin
۱
۱
Juniors Shpytky
Finished
۱۸:۳۰
Dinamo Fastiv
۰
۱
Kolos Pustovarivka
Finished
۱۸:۳۰
Sofiya Sofievskaya Borschagovka
۱
۰
Sokol Mikhailovka-Rubezhovka
Finished
۱۹:۳۰
  Russia Zone Moskovskaya Oblast, Group A
FK Sergiev Posad
-
-
FC Metallist-Korolev
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Ukraine Vyscha League Kirovohrad Region
FK ingul
-
-
Fc Lokomotiv Svt Pomichna
Finished
۱۹:۳۰
  Ukraine Vyscha League Odessa Region
Khadzhibey Usatovo
۵
۱
SK Izmail
Finished
۱۸:۳۰
  Crimea Premier League
Fk Kafa
۱
۲
Krymteplitsya Molodizhne
Finished
۱۹:۰۰
FC Ocean Kerch
۲
۱
FC Inkomsport-Avangard Yalta
Finished
۱۹:۳۰
  Czech Republic 1. Liga, Relegation Round
SFC Opava
-
-
SK Sigma Olomouc
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
1 FK Pribram
-
-
FK Teplice
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Fastav Zlin
-
-
MFK Karvina
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Ukraine Vyscha League Kharkiv Region
Fc Zmiev
-
-
Kvadro Pervomayskiy
Finished
۱۹:۳۰
  Simulated Reality League European Championship Knockout stage SRL
Northern Ireland (SRL)
۰
۴
Denmark (SRL)
Finished
۲۰:۳۰
Poland (SRL)
-
-
England (SRL)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Ukraine Vyscha League Vinnytsia Region
FC Monolit Koziatyn
-
-
Avangard Energya Ladyzhyn
inprogress
۱۷:۳۰
  Ghana Premier League
Aduana Stars
-
-
Bechem United
Cancelled
۱۷:۳۰
Asante Kotoko
-
-
Inter Allies FC
Cancelled
۱۷:۳۰
Ashanti Gold FC
-
-
Karela United FC
Cancelled
۱۷:۳۰
Dreams FC
-
-
Elmina Sharks
Cancelled
۱۷:۳۰
Ebusua Dwarfs
-
-
Eleven Wonders FC
Cancelled
۱۷:۳۰
Hearts of Oak
-
-
King Faisal
Cancelled
۱۷:۳۰
Liberty Professionals
-
-
Accra Great Olympics
Cancelled
۱۷:۳۰
Medeama SC
-
-
Legon Cities FC
Cancelled
۱۷:۳۰
Sogakope Wafa
-
-
Berekum Chelsea FC
Cancelled
۱۷:۳۰
  Simulated Reality League Poland Ekstraklasa SRL
KKS Lech Poznan Srl
۰
۲
Legia Warszawa Srl
Finished
۱۳:۳۰
Rakow Czestochowa Srl
۰
۰
Kghm Zaglebie Lubin Srl
Finished
۱۳:۳۰
KS Lechia Gdansk Srl
۲
۳
KS Cracovia Srl
Finished
۱۳:۳۰
  Simulated Reality League Austria Bundesliga SRL
FK Austria Wien Srl
۲
۳
SV Mattersburg Srl
Finished
۱۶:۳۰
Spusu Skn ST Polten Srl
۳
۲
SCR Altach Srl
Finished
۱۶:۳۰
WSG Tirol Srl
۱
۳
FC Admira Wacker Modling Srl
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Veikkausliiga
Kuopion Palloseura
-
-
Hifk
Cancelled
۱۶:۳۰
Seinajoen JK
-
-
Tampereen Ilves
Cancelled
۱۶:۳۰
FC Honka
-
-
FC Lahti
Cancelled
۱۶:۳۰
FC Inter Turku
-
-
Rovaniemen Palloseura
Cancelled
۱۶:۳۰
  Lithuania II Lyga Pietu
FK Vidzgiris Alytus
۰
۲
FK Tera Vilnius
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark 2nd Division, Relegation Group
VSK Aarhus
۰
۳
B 93 Kopenhagen
Finished
۱۵:۳۰
FC Sydvest 05 Tonder
۰
۱
Hilleroed Fodbold
Finished
۱۶:۳۰
Vejgaard BK
۲
۴
FA 2000
Finished
۱۶:۳۰
Ringkobing IF
۲
۴
Holbaek BI
Finished
۱۶:۳۰
Dalum IF
۱
۱
Slagelse BI
Finished
۱۶:۳۰
Naesby BK
۱
۲
Skovshoved IF
Finished
۱۶:۳۰
  Simulated Reality League Portugal Primeira Liga SRL
Vitoria Setubal Srl
۰
۰
FC Pacos Ferreira Srl
Finished
۱۵:۳۰
Portimonense SC Srl
۰
۲
Vitoria Guimaraes Srl
Finished
۱۵:۳۰
SL Benfica Srl
۵
۱
Boavista FC Srl
Finished
۱۵:۳۰
Sporting Braga Srl
۵
۰
CD Aves Srl
Finished
۱۵:۳۰
  Thailand Thai League 1
Samut Prakan City FC
-
-
Police Tero FC
Cancelled
۱۵:۱۵
BG Pathum United FC
-
-
Trat FC
Cancelled
۱۵:۳۰
Chonburi FC
-
-
Muang Thong United
Cancelled
۱۶:۳۰
Sukhothai FC
-
-
Prachuap FC
Cancelled
۱۷:۳۰
  Finland Amateur 3 Division South 1
Toeoeloen Taisto
۱
۱
Atlantis Fc/Akatemia
Finished
۱۵:۰۰
  Estonia Cup, Women
Tallinna FC Flora
۶
۰
JK Tallinna Kalev
Finished
۱۴:۴۵
  Simulated Reality League Czech Republic 1. Liga SRL
FC Fastav Zlin (SRL)
۲
۳
MFK Karvina (SRL)
Finished
۱۴:۳۰
1 FK Pribram (SRL)
۱
۰
FK Teplice (SRL)
Finished
۱۴:۳۰
SFC Opava (SRL)
۲
۲
SK Sigma Olomouc (SRL)
Finished
۱۴:۳۰
  Singapore Premier League
Tampines Rovers FC
-
-
Young Lions FC
Cancelled
۱۴:۰۰
Tanjong Pagar United
-
-
Geylang International FC
Cancelled
۱۴:۰۰
  Simulated Reality League LaLiga SRL
Real Valladolid Srl
۰
۲
Deportivo Alaves Sad Srl
Finished
۱۲:۳۰
Granada CF Srl
۲
۰
CF Valencia Srl
Finished
۱۲:۳۰
RC Celta De Vigo Srl
۲
۰
Real Betis Balompie Srl
Finished
۱۲:۳۰
  Ukraine Vyscha League Kriviy Rih Region
Khimyk Sofiyivka
-
-
Ingzk Ingulec
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
Dyussh-1 Krivbass 84 Kriviy Rih
-
-
Fk Suhaya Balka
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Simulated Reality League Turkey Super Lig SRL
Malatyaspor Srl
۳
۰
Genclerbirligi SK Srl
Finished
۱۱:۳۰
MKE Ankaragucu Srl
۱
۱
Alanyaspor Srl
Finished
۱۱:۳۰
Antalyaspor Srl
۰
۱
Basaksehir Srl
Finished
۱۱:۳۰
Fenerbahce Srl
۲
۱
Goztepe Srl
Finished
۱۱:۳۰
  USA Major League Soccer
Houston Dynamo
-
-
New England Revolution
Cancelled
۰۵:۰۰
  Ireland First Division
Cobh Ramblers
-
-
Drogheda United FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Longford Town
-
-
Shamrock Rovers II
Cancelled
۲۳:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید